Vyrazte k lékaři, na kterého se můžete spolehnout

Možná patříte k těm, kterým dělá potíže i tak běžný úkon jako je se posadit na židli a bez hnutí při tom vydržet. Možná vám zároveň dělá potíže vyměšování, a rovněž nejste v klidu ani v noci, protože vás neustále svědí oblast konečníku. Takže je ten nejvyšší čas na to, abyste navštívili svého ošetřujícího lékaře, neboť máte s největší pravděpodobností potíže s hemeroidy, což není nic příjemného.

fonendoskop

Ty se obecně mezi lidmi těší velice špatné pověsti, a to ani ne tak proto, že by byly těžce léčitelné jako proto, že jde o úporné a velmi nepříjemné postižení, které se vám bude připomínat od rána až do rána a nedopřeje vám ani chvíli klidu. Ovšem i přesto s ním většina postižených lidí do ordinace svého lékaře jen tak nezamíří. Na vině je totiž jejich stud mluvit o svých intimních partiích, tím spíše je někomu ukazovat.

A zde je pes zakopán. Lidé, kteří jsou normálně schopní se bez začervenání bavit o sexu a o svých výkonech se najednou potí až za ušima při představě, že by měli někomu včetně lékaře přiznat, že je trápí jejich bolavý konečník. A co teprve lidé, kteří by se s nikým nebavili ani o tom sexu. Takže mnozí raději dlouho a tiše trpí, aby pro nic na světě nemuseli s podobným problémem k lékaři – o takové věci se přece nikdo nesmí dozvědět!

mikroskop

Možná by proto mnohým lidem v podobné situaci pomohlo, kdyby věděli, že se svým problémem mohou navštívit nejen praktického lékaře, ale i soukromou kliniku, kde jim nejen rádi vyjdou vstříc, ale rovněž se jim zaručí za svou naprostou diskrétnost už jen tím, že se na léčbu hemeroidů specializují, a podobné problémy zde mají všichni pacienti. Navíc se jejich klinika nachází jen ve dvou největších českých městech, takže se jedná o velmi anonymní prostředí, které nikde v malé obci nenajdete. A když k tomu přičteme vysokou odbornost a velké zkušenosti ošetřujících lékařů, není s návštěvou proč váhat.

Podobné příspěvky